Kuidas toimib?

1. Looge tasuta kasutajakonto

Konto loomisel tuleb täita küsimustik, et saaksime kaardistada teie ürituse detailid, vajadused ja eelistused. Peale konto loomist saate otsustada, millistelt teenusepakkujatelt pakkumist sooviksite ning nad teevad oma personaalsed hinnapakkumised otse teie kasutajakontole.

ÜRITUSE DETAILID JA VAJADUSTE KAARDISTAMINE

2. Tutvuge teenusepakkujatega

Peale konto loomist saate tutvuda firmaprofiilidega, kus on bändide esinemisvideod, videograafide promovideod, fotograafide galeriid, peokohtade fotod, -asukohakaardid ja -majutusinfo, cateringide näidismenüüd, õhtujuhtide tutvustused ja palju muud.

TUTVU FIRMAPROFIILIDEGA

3. Hinnapakkumised ja staatused

Kõik pakkumised mis laekuvad, on personaalsed ja kogunevad teie kasutajakontole. Pakkumistele saab tagasisidet anda vastavaid nuppe vajutades. Jah, nii lihtne see ongi.

OTSUSTA, KAS SAABUNUD PAKKUMINE SOBIB

* Pakkumine on näiline

4. Suhtlemine teenusepakkujatega

Arutage live chatis detaile või leppige kokku broneeringus. Läbi live chati liiguvad asjad kiirelt, meilboks püsib puhas ning ükski detail ei kao ridade vahele.

Samas, kui chattimine pole teie jaoks, siis suhelge omavahel otse – teenusepakkuja täielikud kontaktandmed on firmaprofiilis olemas.

SUHTLE TEENUSEPAKKUJAGA VAHETULT LÄBI LIVE CHATI

5. Teenusepakkujate broneerimine ja päringu sulgemine

Kui vajalikud teenusepakkujad leitud, siis sulgege päring, et saaksime teie poolt öelda “Aitäh!” kõigile, kes võtsid vaevaks oma pakkumise edastada, kuid ei osutunud seekord väljavalituks.

Kui leidsite aga muu lahenduse otsitud teenusele või tegija väljaspoolt keskkonda, siis saate samuti sulgeda päringu ning kohustusi ei kaasne sellega.

Broneeringu jõustamine, lõpliku kokkuleppe sõlmimine teenuse osutamise osas ja arveldamine toimub teenusepakkujaga omavahel.

Alusta siit → Loo tasuta kasutajakonto

9 põhjust, miks korraldada üritus just läbi Pidustuste keskkonna

✓ Ajavõit

Säästate kümneid tunde aega tegijate otsimiselt, saadavuste selgitamiselt ja e-mailide põrgatamiselt.

Rahavõit

Saate pakkumisi võrreldes kergelt aru, miks mõni tegija ongi väärt kõrgemat hinda ning miks mõne teise soodne pakkumine võib olla teie jaoks ideaalne – kuna see ei ole tihti kinni tegija kompetentsis, vaid kuupäevas, ajaplaanis ja asukohas.

Vabadus

Kui te ei leidnud sobivaid tegijaid oma üritusele või vajadused muutusid, siis kohustust ühegi tegija kasuks otsustada ei ole.

Meelerahu

Olete teinud oma valikud, kaaludes sadu erinevaid hinnapakkumisi. Kaob kripeldus, et ehk oleksite leidnud kellegi veelgi sobivama ürituse täielikuks õnnestumiseks.

Turvatunne

Saame aidata sõltumatu osapoolena võimalike arusaamatuste korral, kui kõik teievahelised vestlused on hoitud keskkonnasiseses live chatis.

Diskreetsus

Me ei avalda teie andmeid teenusepakkujatele esmase päringu käigus, seega saate rahulikult valida enda jaoks sobivaimad tegijad kellega edasi minna, ilma, et keegi pidevalt huvi tunneks teie otsuse osas.

Infosulg puudub

Kui ürituse korraldamisse on kaasatud mitmeid inimesi, siis saavad nad kõik olla kursis hinnapakkumiste, vestluste ja üldise progressiga kui jagate konto ligipääse omavahel.

Meilboks korras

Sadade meilide asemel on kergesti sirvitavad live chat vestluslogid, kust leiab alati kõik info üles. Samuti ei ole hinnapakkumised ja manused kümnetes/sadades meilides laiali.

Efektiivne

Kõikide teenusepakkujate info alates peokoha asukohast ja lõpetades artistide esinemisvideotega on ühes kohas koos, mitte mööda internetti laiali.

Loo tasuta konto, tutvu küsimustega ja vastustega või vaata liitunud teenusepakkujaid