Korduvad küsimused

Kas keskkonnas oma pidustuse korraldamine maksab?

Ei. Keskkond on tellijale tasuta.

Milliste valdkondade jaoks pakkumisi saan küsida?

Valdkondi lisandub jooksvalt. Hetkel saab leida oma ürituse jaoks peokoha või restorani, cateringi, ansambli, DJ, õhtujuhi, fotograafi ja videograafi. Kasutajakontot luues saad ise valida, milliseid teenuseid vajad.

Kuidas on valitud teenusepakkujad, kes läbi keskkonna pakkumisi saadavad?

Kõik teenusepakkujad läbivad põhjaliku taustakontrolli enne, kui saavad keskkonnaga liituda. Kontrolli käigus selgitatakse välja, mis on teenusepakkuja kompetents, senised kogemused, teenindatud ürituste maht ja üldine maine.

Kui palju on liitunud teenusepakkujaid ja kes nad on?

Teenusepakkujate nimekirjaga saad tutvuda teenusepakkujate leheküljel.

Mis on firmaprofiilid?

Igal teenusepakkujal on oma firmaprofiil (portfolio), kuhu on koondatud üle interneti kokku info, pildid, videod, asukohakaardid ja kontaktandmed. See tähendab, et saad kõik info ühest kohast kätte ning ei pea internetisügavustest infokillukesi otsima.

Kuidas toimib keskkonnasisene live chat?

Firmaprofiilis on nupp “Vestle”. Klikkides sinna avaneb sõnumi kirjutamise aken. Edasi juhtub kõik nii nagu sotsiaalmeedias sõbraga suheldes ja sellisel viisil vestlus ei pea olema ülemäära ametlik. Juhul kui eelistad telefonivestlust, e-maili või selgub mõne kokkuleppe sisu alles kohtumisel, siis soovitame turvalisuse huvides korrata broneerimise detailid alati üle ka live chatis ja märgistada teenusepakkuja “Oma tegijaks”. Nii saame aidata võimalike arusaamatuste korral sõltumatu kolmanda osapoolena.

Kuidas konto loomine ja päringu koostamine käib?

Esmalt kaardistab keskkond sinu ürituse detailid ja uurib, kellelt pakkumist soovid. Seejärel küsib intelligentne hankesüsteem saadud info põhjal teenusepakkujatelt personaalsed hinnapakkumised ja koondab need sinu kasutajakontole kokku.

Kas teenusepakkujad näevad minu kontaktandmeid?

Me ei väljasta klientide kontaktandmeid esmast pakkumist küsides, küll aga hilisemas faasis kui märgite vastava staatuse teenusepakkuja hinnapakkumisele. Esmalt näevad teenusepakkujad ainult sinu eesnime ja perenime esimest tähte, et arusaamatusi ei tekiks. Aitame hoida “õhu puhtana”, et saaksite rahulikult keskenduda üksnes olulisele. Seeläbi ei tähenda sadade hinnapakkumiste küsimine hiljem sadu järelpäringuid, et kas olete juba otsustanud ja mida arvate saadetud pakkumisest.

Mis saab siis kui ma ei leia sobivaid pakkumisi?

Keskkond ei kohusta ühegi teenusepakkuja kasuks otsustama. Kui sobivat hinnapakkumist ei leidunud, siis oled saanud suurepärase ülevaate hinnastamisest, saanud teada erinevate tegijate saadavused antud kuupäeval ja leidnud hulganisti inspiratsiooni sadadelt firmaprofiilidelt. Samas on ebatõenäoline, et sadadest hinnapakkumistest ükski ei sobi.

Mida tähendab kasutajakonto jagamine?

Kasutajakonto ligipääsude jagamine asjasse puutuvate osapoolte vahel annab mitu head lisakasu. Esiteks saate mitme peale otsida välja sadadest firmaprofiilidest oma lemmikud. Teiseks väldite infosulgu ja saate mõlemad olla kursis live chat vestlusajalooga iga teenusepakkuja osas.

Loo tasuta kasutajakonto või tutvu Korduma Kippuvate Küsimustega